Twój koszyk jest pusty

Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego Razors.pl

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów tylko za pośrednictwem sieci Internet, przez stronę razors.pl.Sklep nie jest sklepem "stacjonarnym" dlatego też osobisty odbiór towaru nie jest możliwy.

Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep.

W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

Akceptujemy następujące formy płatności: pobranie lub przedpłata na konto, płatności paypal (karty kredytowe) Łączny koszt przesyłki zależny jest od wybranego sposobu płatności i sposobu dostawy.

Dane do przelewu

F.H. Razor Wojciech Jerzycki
ul.Krasińskiego 11C/2
34-100 Wadowice

nr rachunku:  (mBank).

19 1140 2004 0000 3502 4646 6591
 

W przypadku przedpłaty towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu płatności na  koncie.

W razie anulowania zamówienia proszę o jak najszybszy kontakt, gdyż staram się realizować przesyłkę zaraz po otrzymaniu zamówienia.

Wszystkie zamówienia są wysyłane w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, bądź zaksięgowania wpłaty w przypadku płatności przelewem na konto.

Dane adresowe

Wszystkie pliki, teksty, zdjęcia lub elementy graficzne zawarte na stronie Razors.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być wykorzystane bez pisemnej zgody właściciela. Reprodukowanie, odtwarzanie lub modyfikacja materiałów zawartych na stronach sklepu jest zabroniona.

Razors.pl dokłada wszelkich starań, by zdjęcia towarów jak najdokładniej odzwierciedlały ich rzeczywisty wygląd. W związku z tym, że ustawienia wyświetlania, jak również parametry poszczególnych produktów  mogą różnić się od siebie, Sklep nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej między faktycznym wyglądem produktów a obrazem wyświetlanym na monitorze zamawiającego.

Zwroty

  1. Produkty zamówione w sklepie internetowym razors.pl mogą zostać zwrócone zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. (Dz. U. Z 2000r. nr 2 poz. 271)

ODSTĄPIENIE OD ZAWARTEJ UMOWY.
Klient będący  konsumentem ma prawo do odstąpienia
od zawartej umowy w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy (otrzymania towaru), bez podania
przyczyny ,Zwracany towar winien być dostarczony bez śladów
użytkowania wraz z dowodem zakupu
składając oświadczenie na piśmie oraz dokonując zwrotu towaru.
Równowartość zwróconego towaru otrzymuje Klient w terminie 14 dni (od daty dostarczenia towaru do siedziby firmy)
przelewem na podany rachunek w banku lub przekazem pocztowym.
Koszty zwrotu przesyłki oraz prowizję bankową ponosi Klient.

Wróć